👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جاذبه های گردشگری کاشان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جاذبه های گردشگری کاشان

توضیحات:

فایل پاورپوینت جاذبه های گردشگری کاشان،در حجم 51 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

شهر کاشان مرکز شهرستان کاشان است. شهرستان کاشان با وسعت ۹۶۴۷ کیلومترمربع و جمعیت ۳۳۵۷۸۵ نفر از شهرهای استان اصفهان بوده و از نظر جمعیت دومین شهرستان این استان به حساب می‌آید که در فاصله ۲۴۰ کیلومتری از جنوب تهران و در بین دامنه کوه کرکس نطنز و دشت کویر قرار دارد. این شهرستان از شمال به آران و بیدگل، از شمال غربی به شهر قم، از جنوب به نطنز و اردستان، از غرب به کوه کرکس و سیاه کوه و شهرستان محلات و اراک و از شرق به کویر مرکزی ایران محدود است. کاشان دارای چهار بخش (مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک) بوده و دارای پنج شهر (کاشان، قمصر، نیاسر، جوشقان کامو و برزک) می‌باشد.

کاشان از نظر جمعیت بیستم و در رده یازدهمین شهر صنعتی ایران قرار می‌گیرد که دلیل آن وجود کارخانجات متعدد فرش ماشینی (بیش از یکصد کارخانه)، کارخانه تولید ورق گالوانیزه و کارخانجات تولید قطعات خودرو و مونتاژ است. قدمت صنایع نساجی در این شهر به تولیدات شعربافی شامل مخمل بافی، زربافی و حریربافی برمی‌گردد که هم اکنون بیش از چند هزار نفر در کارخانجات نساجی مشغول به کار می‌باشند.

فهرست مطالب:

آشنایی با شهر کاشان

باغ و کاخ تاریخی فین

تپه سیلک

مسجد آقابزرگ

خانه تاریخی طباطبايي

خانه تاریخی عباسيان

خانه تاریخی عامري ها

خانه بروجردیها

نیاسر

غار ریس

قمصر

آثار تاریخی و مذهبی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 51 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت مسجد تاریخانه ی دامغان(16 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدلسازی و تحلیل سد وزنی در انسیس گزارش کارآموزی رشته مکانیک – اصول ساخت مخازن تحت فشار پکیج آموزش روت اندروید مباحثی از آیین دادرسی مدنی طرح لایه باز سه بعدی آتلیه (برای اولین بار در دنیا)