👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سیستم حمل و نقل هوشمــند

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سیستم حمل و نقل هوشمــند

توضیحات:

فایل پاورپوینت سیستم حمل و نقل هوشمــند(I T S )،در حجم 24 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

حمل و نقل و جابجایی کالا و مسافر به عنوان یکی از مهمترین نیازهای بشر در برنامه ریزی های کلان کشورها مورد توجه ویژه قرار می گیرد. امروزه فناوری اطلاعات ITS) ( برای حل مشکلات حمل و نقل در جوامع بشری مورد توجه کارشناسان این حوزه می باشد . موارد متعددی از قبیل آلودگی ها ی زیست محیطی ، خسارت های مادی و معنوی ناشی از تصادفات ، اتلاف وقت و انرژی و همچنین معضلات ترافیکی از جمله چنین مشکلاتی به حساب می آیند پیشرفت های بشری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و به کار گیری آنها در عرصه حمل و نقل تحت عنوان سیستم های حمل و نقل هوشمند از دهه 1980 مورد توجه کشورها قرار گرفته است .

سیستم حمل و نقل هوشمند یا به اختصار I T S به کار گیری فناوری اطلاعات و ارتباطات ، برای بهبود عملکرد سیستم حمل و نقل است . کلمه I T S به مجموعه ای از ابزارها ، امکانات و تخصص ها از قبیل مفاهیم مهندسی ترافیک ، تکنولوژی های نرم افزاری ، سخت افزاری و مخابراتی اطلاق می شود که به صورت هماهنگ و یکپارچه به منظور بهبود کار آیی و ایمنی در سیستم حمل و نقل به کار گـرفته میشود. . در سال های اخیر مهندسین حمل و نقل همراه با همکاری متخصصین رشته های مخابرات ، ارتباطات ، الکترونیک و رایانه و ... با بکار گیری فناوری اطلاعات ، سیستم های هوشمند حمل و نقل یا I T S را به وجود آورده اند .

فهرست مطالب:

مقدمه

تعریف

تاریخچه ITS

اهم مزایا و واهداف به کار گیریITS

مهم‌ترین عملکردهای ITS

کاربردهایITS

سیستم های کنترل تطبیقی یا هوشمند چراغ های راهنمایی تقاطع ها

سیستم های هماهنگ با مرکز کنترل ترافیک

سیستم های کنترل و هدایت ناوگان عمومی

سیستم هدایت و مدیریت پارکینگ

سیستم کنترل و مدیریت تراکم در بزرگراه ها

سیستم تعویض خودورهای اشتراکی

نقشه برداری لیزری صحنه تصادفات

زیرساخت‌های هوشمند

تجهیزات ITS

تجربیات جهانیITS

اتریش

بلژیک

شهر الکترونیک بوستون

ITS در تهران

نتیجه گیری

این فایل با فرمت پاورپوینت در 24 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت TWAترمینال (10اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

حل تمرین کتاب تصویربرداری پزشکی سیگنال ها و سیستم ها پرینس و لینکز – ویرایش دوم دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر اداره جهاد کشاورزی استان گلستان اینترنت پرسرعت، کم مصرف منطق فازي و كاربردهاي آن مدل یک بعدی پیچش تحت کشش به دور ماندریل